PROGRAMY FUNDACJI

Pomagamy w znalezieniu pracy

Centrum Projektowania CV

Opracowaliśmy formularz, po wypełnieniu którego można otrzymać szablon CV wraz z poradnikiem przygotowanym przez naszych ekspertów HR, który podpowiada, jak właściwie stworzyć dokument dostosowany do stanowiska pracy na które się aplikuje. To działanie dwutorowe, ponieważ oprócz tego, można wziąć udział w rekrutacjach, które przeprowadza Fundacja Biznes Bez Barier.

Stwórz CV i otwórz drzwi kariery

Kampanie informacyjne i badania

Tworzenie merytorycznych publikacji dla pracodawców (np. e-booków) w celu wskazania im korzyści, wynikających z zatrudniania osób z niepełnosprawnością. Przeprowadzanie badań ankietowych, diagnozujących problematykę otwartego rynku pracy OzN.

Wskaźnik Równości Biznes bez Barier

Stworzenie przejrzystego, rocznego narzędzia analizy porównawczej, które zaoferuje przedsiębiorstwom możliwość uzyskania obiektywnego w zakresie ich polityki i praktyk dotyczących integracji osób niepełnosprawnych.

Wykorzystaj swój potencjał

Utworzenie Security Operation Center w obszarze Cyber Security w oparciu o zatrudnienie osób z niepełnosprawnością

Wejdź na otwarty rynek pracy

Utworzenie drukarni offsetowej w oparciu o
zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

Szkoła Programowania

Program szkolenia osób z dysfunkcjami w zakresie pozwalającym na zdobycie nowego zawodu z obszaru IT: Front–end Developera.

Własna firma na Start

Projekt zakłada aktywizację osób niepełnosprawnych pozostających bez zatrudnienia zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i pomożemy.

NAPISZ DO NAS Otwarcie programu pocztowego na komputerze.